Головна
Новини
Юридичний консалтинг
Адвокатське об'єднання
Аудит
Лобіювання інтересів
Нотаріат
Третейський суд
Асоціація
Співробітництво
Соціальна відповідальність
Часті питання
Зворотній зв'язок
Контакти
Вакансії
Ru | Ua | En
 
Відповідно до ст. 5 Закону України «Про адвокатуру» адвокати дають консультації та роз’яснення з юридичних питань, усні і письмові довідки щодо законодавства; складають заяви, скарги та інші документи правового характеру; посвідчують копії документів у справах, які вони ведуть; здійснюють представництво в суді, інших державних органах перед громадянами та юридичними особами; надають юридичну допомогу підприємствам, установам, організаціям; здійснюють правове забезпечення підприємницької та зовнішньоекономічної діяльності громадян і юридичних осіб, виконують свої обов’язки відповідно до кримінально-процесуального законодавства у процесі дізнання та попереднього слідства.
Наші досвідчені адвокати готові надати Вам допомогу в будь-який час доби, приклавши максимум зусиль для кваліфікованого вирішення Ваших проблем.


Ми надаємо адвокатські послуги за такими напрямками:

 • представництво в суді і захист прав у судах всіх інстанцій, в тому числі спеціалізованих: адміністративних, господарських;
 • представництво інтересів в правоохоронних органах;
 • стягнення заборгованості (стягнення боргів);
 • захист прав у кримінальних справах (господарські злочини);
 • представництво інтересів в митних органах;
 • оскарження рішень контролюючих органів (ДПІ, фонди соціального страхування та ін);
 • представництво інтересів в банківських установах, державних органах влади та управліннях: органах виконавчої служби Міністерства Юстиції, Антимонопольного комітету України, нотаріату.

Починаючи захист інтересів Клієнта ми:

 1. аналізуємо інформацію, надану Клієнтом;
 2. переглядаємо можливі фактори і ризики, які можуть вплинути на результат справи;
 3. обговорюємо з Клієнтом можливі варіанти розвитку справи;
 4. маючи інформацію і визначену Клієнтом мету, вибудовуємо лінію захисту;
 5. приводимо у виконання, узгоджену з Клієнтом, лінію захисту;
 6. проводимо аналіз виконаних дій та отриманих результатів, та за згодою Клієнта, вносимо зміни до вибудуваної лінії захисту.   

Зміст консультацій, порад, роз’яснень, документів, переданих Клієнтом на вивчення, та інших відомостей, отриманих адвокатом при виконанні службових обов’язків, є адвокатською таємницею згідно ст. 9 Закону України «Про адвокатуру» і не підлягають розголошенню. Також, згідно ст. 10 Закону України «Про адвокатуру» всі документи і відомості, передані Клієнтом адвокату в процесі їх співпраці, не підлягають огляду або виїмці без його згоди.

Наша компанія забезпечує зберігання документів та конфіденційність всієї інформації Клієнта, виключаючи доступ до неї не тільки сторонніх осіб, а й правоохоронних органів.
 

 

Заощаджуємо час та гроші в корумпованій країні*