Головна
Новини
Юридичний консалтинг
Адвокатське об'єднання
Аудит
Лобіювання інтересів
Нотаріат
Третейський суд
Асоціація
Співробітництво
Соціальна відповідальність
Часті питання
Зворотній зв'язок
Контакти
Вакансії
Ru | Ua | En

Зленко Олександр Володимирович виступив з доповіддю на міжнародній конференції «Державна політика протидії корупції».

20.05.2013 - 17:25

20 травня 2013 року відбулася міжнародна конференція на тему: «Державна політика протидії корупції», організаторами якої виступили члени громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України. До участі в конференції були запрошені представники МВС України, а також керівники провідних компанії України, у якості експертів з питань корупції.
У рамках даної конференції було освітлено безліч питань, починаючи з історичних факторів формування корупції та до створення сучасних механізмів, спрямованих на її протидію.

Зленко Олександр Володимирович, директор Amparo Consulting Group виступив з доповіддю на тему: «Корупційна складова в державі: історія та причини виникнення, а також шляхи подолання».
Дана доповідь була підготовлена на основі ретельного вивчення, визначення витоків та причин виникнення корупції, з метою розробки актуальної стратегії та тактики боротьби з таким явищем. На обговорення були представлені причини корупції, які зачіпають не тільки об’єктивні, але й суб’єктивні фактори. Також, був проаналізований досвід інших держав та їх методи боротьби з корупцією, з метою підбору найбільш оптимальних та дієвих способів, які можливо застосувати і у нашій країні.

За підсумками конференції, всі запропоновані стратегії та пропозиції, які можуть сприяти зниженню рівня корупції в Україні, аж до повного її викоренення, будуть направленні до різних структур влади на розгляд. 


 

Заощаджуємо час та гроші в корумпованій країні*